Services Cover

Günün çalışma koşullarıyla uyumlu, butik yapısı ile hızlı hareket eden, kısa sürede verim ve fayda üreten Archistecture; mimari ve inşaat sektörlerinin birbirinden farklı ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri tek çatı altında sunmaktadır. Böylece sektör firmaları, ihtiyaçlarını kolayca karşılayarak işlerine verimlilik ve değer katmaktadırlar.

Projelendirme
Archistecture, klasik bir mimari ofis olmamakla beraber gelen talepler doğrultusunda yapı ve alan projelendirme çalışmalarını üstlenmektedir.
PROJELENDİRME
Projelendirme
Archistecture, mimari ve inşaat sektörüne yeni adım atmış yatırımcılara proje, tasarım, ruhsat ve iskan alımı, kentsel dönüşüm, yangın sistemleri gibi alanlarda rehberlik ve danışmanlık hizmetleri vererek süreçlerin hızla ve problemsiz ilerlemesini sağlar.
REHBERLİK VE DANIŞMANLIK
Projelendirme
Archistecture, kağıda dökülmüş mimari proje çizimlerini bulundukları coğrafya ile beraber değerlendirerek yasalar ve mevzuat gereğince ihtiyaç duyduğu değişiklikleri belirler, projelerin beklenmedik problemler ile karşılaşmadan hayata geçmesini sağlar.
KONTROL VE YÖNLENDİRME
Projelendirme
Archistecture, gelen taleplere göre mimari ve inşaat projelerini 360 derecelik bir bakış açısıyla ele alır. Proje çizim aşamasından, proje sonuçlanana kadar tüm süreçleri üstlenir.
BÜTÜNLÜKLÜ DANIŞMANLIK
Projelendirme
Archistecture, hayata geçme aşamasına gelmiş mimari ve inşaat projelerinin tüm yönetmeliklere göre son kontrollerini gerçekleştirerek (proje, tasarım, iskan, kentsel dönüşüm, itfaiye vb) ruhsat edinme sürecinde beklenmedik problemlerin ortaya çıkmasını engeller.
DETAY ANALİZİ
Projelendirme
Archistecture, geniş yayılımı ile oluşturduğu network sayesinde ihtiyaç ve taleplerinize göre sizleri iştirak kuruluşları ile aynı masada bir araya getirir. Böylece en iyi ve verimli çözüme ulaşmanıza katkı sağlar.
AĞ YARATMA